ישומי בקרה אשר הוקמה בשנת 1992 היא חברה פרטית המייצרת מערכות בקרה , ניטור, מדידה ושליטה ממוחשבות.

ישומי בקרה מיצרת, משווקת, מייצאת ומתקינה מערכות לניטור רשתות חשמל, מערכות מדידה לרשתות חשמל, מערכות מנית אנרגיה, בקרי קבלים ומערכות מתקדמות לניהול מבנים – BMS – ליישומים מסחריים ותעשייתיים.

מערכות הניטור והניהול של חברת ישומי בקרה, הן שילוב מלא בין מוצרי תוכנה ומוצרי חומרה, המפותחים ומיוצרים כך שיעניקו חווית משתמש ידידותית, נעימה ואינטואטיבית, כמו גם לספק מוצרים בעלי עליונות טכנולוגית מהשורה הראשונה.

מוצרי החברה העומדים בלב פעילותה של ישומי בקרה, מודדים, מנטרים ומנהלים רשתות חשמל, כמו גם מערכות אלקטרו-מכניות. מוצרי החברה שזורים ופועלים בתעשייה, במבנים ציבוריים, בתי-מלון, בתי-חולים, אוניברסיטאות, מרכזי קניות, קניונים ועוד.

חברת ישומי בקרה היא חברה מובילה בישראל. איכותם הגבוהה ויעילותם של מוצרי החברה ניכרים היטב ברשימה ארוכה של לקוחות מרוצים ברחבי העולם.

אבטחת איכות

אנו מחויבים למטרה שלנו – לספק את המוצרים הטובים ביותר, כמו-גם את השירות היעיל ביותר. ישומי בקרה נושאת בהסמכות ISO 9001 ו-ISO 9000.3 מטעם מכון התקנים הישראלי, לאות כי החברה מציגה ומקיימת רמת איכות גבוהה בכל תחומי פעילותה – פיתוח, יצור, אספקה והתקנה, בנוסף, ציוד החברה עומד בתקן ובדרישות ה-CE.

מיקומנו